Wracam po dość długiej nieobecności, myślę, że w dość dobrej formie. Zmianie uległ wygląd bloga – mam nadzieję, że po raz ostatni. Ma być bardziej przejrzyście i przyjaźnie, zwłaszcza dla nowo przybyłych czytelników. To jednak nie koniec zmian. Moja frekwencja w pisaniu nie jest w tym roku jeszcze za dobra, ale chyba trochę to nadrobiłam. W weekend powstał poradnik dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z e-czytaniem. ABC e-czytelnika zawiera informacje o tym, czym są ebooki, jakie są ich wady i zalety, co to właściwie jest czytnik ebooków oraz jak działa e-papierowy ekran. W pisaniu pomogły mi własne doświadczenia z ebookami i czytnikiem Kindle, ale również materiały, z których korzystam również pisząc pracę magisterską. Poradnik będzie rozbudowywany w miarę kolejnych pytań od czytelników.

ABC e-czytelnika to jednak nie koniec. Również za namową czytelników, jak i  ze względu na przydatność, wrzuciłam poradnik, jak kupić Kindle bezpośrednio z Amazonu. Pomocne zwłaszcza dla zupełnie „zielonych” – sama taka byłam jeszcze rok temu, a Amazon kojarzył mi się z potworem zza oceanu, który ma coś co mnie interesuje, ale raczej nie odważę się tego czegoś sprowadzić. I tutaj „porad” nie koniec. W miarę możliwości będą pojawiały się nowe.

Ponadto obiecuję, postaram się pogodzić życie prywatne, pracę, studia, pisanie mgr, czytanie, inne blogi z pisaniem tutaj. Ot takie spóźnione „noworoczne” postanowienie. 🙂

Dziękuję za przeczytanie wpisu! Jeśli Ci się spodobał, kliknij „Lubię to”!