Nie ulega wątpliwości, że większość czytelników tego blogu to łowcy okazji. Właśnie z myślą o nich rozpoczynam prezentację polskich ebooków w okazyjnych cenach. Są to książki elektroniczne z DRM-em lub bez niego. Wychodzę z założenia, że wielu czytelników, kierując się rozsądkiem, a nie wzniosłymi ideami, kupi ebooka tańszego, nawet jeśli ten znienawidzone przez wszystkich zabezpieczenie będzie posiadał. Wkrótce zamieszczę również poradnik, jak zdjąć DRM, skoro takie pojawiają się na innych, dobrych blogach entuzjastów ebooków i czytników, jak również ich dystrybutorów.

Dziś do kupienia „Władysław Bartoszewski. Wywiad rzeka.” Ebook jest wywiadem Michała Komara z Władysławem Bartowszewskim, który zawiera, jak można przeczytać w opisie:

(…) swoiste podsumowanie niezwykłego życia, anegdoty, refleksje, zaskakujące wyznania, fragmenty rozmów w audycjach rozmów na antenie I programu Polskiego Radia, publikacje fragmentów książki na łamach dodatku „Polityki” – „Poradnik Historyczny” i na łamach dziennika „Rzeczpospolita”, spotkania autorskie.

Ebook dostępny jest w formacie EPUB, niestety z DRM-em. Pozbycie się go nie powinno przysporzyć jednak zbyt wielu problemów.

Dziękuję za przeczytanie wpisu! Jeśli Ci się spodobał, kliknij „Lubię to”!