Dziś w Okazji Dnia Nexto „Jak zostać królem” Petera Conradi i Marka Logue za 18,84 zł. Pozycja dobra zwłaszcza dla tych, którzy nie widzieli jeszcze filmu. Ja się do takich zaliczam i  z przyjemnością najpierw przeczytam książkę, a potem obejrzę film.

Warto przypomnieć, że ekranizacja powieści doczekała się 12 nominacji do Oskarów, a zgarnęła 4, w tym za najlepszy film roku 2010 roku, jak można przeczytać na stronie Okazji w Nexto. Ebook w epubie bez DRM-u.

Obecnie jestem na etapie czytania „W kanałach Lwowa” i „Dziewczynki w zielonym sweterku” jednocześnie. Nie jestem zwolenniczką audiobooków, ale może ktoś skusi się na „W kanałach Lwowa”, bo w Virtualo jest na książkę audio promocja – tylko 5,90 zł.

Za darmo natomiast do ściągnięcia „Zmorojewo” Jakuba Żulczyka, wydawnictwa Nasza Księgarnia, które wydaje książki główni dla dzieci i młodzieży, a w latach 60. Słynęło z wypuszczania na rynek książek z ilustracjami takich sław, jak np. Bohdan Butenko czy Jan Marcin Szancer Polecam przyjrzeć się im bliżej.

Dziękuję za przeczytanie wpisu! Jeśli Ci się spodobał, kliknij „Lubię to” lub daj +1!